Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з нагоди Дня енергетика

Шановні працівники енергетичної галузі!
Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня енергетика!

У сучасних реаліях ви - герої енергетичного фронту, які тримають оборону, аби забезпечити безперебійну роботу всієї енергетичної інфраструктури України. Саме завдяки вашим зусиллям енергосистема України продовжує функціонувати. Кожен з вас працює зараз для того, щоб у домівках українців було світло та тепло. Ви працюєте під кулями, заново відновлюючи живлення у наших містах та селищах. І нині ваша праця особливо важлива для всіх українців!

Щиро дякуємо вам за героїчну працю! Міцного вам здоров’я, бадьорого настрою, мирного неба і впевненості в завтрашньому дні! Нехай завжди зігріває вас вогник родинного тепла – джерело любові, віри та надії!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк