Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з нагоди Дня працівників архівних установ

Шановні працівники архівних установ! Щиро вітаю вас із професійним святом!

Збираючи документальні матеріали, ви виконуєте важливу суспільно значущу справу, адже покликані берегти свідчення історичної пам’яті українського народу, єднати її нерозривним зв’язком із сьогоденням і майбуттям.

Висловлюю вам слова глибокої вдячності за працю й турботу про надійне збереження архівної спадщини. Вашими зусиллями документальна скарбниця нашого краю примножується, зміцнюючи нерозривний зв'язок попередніх і прийдешніх поколінь.

Вашою самовідданою працею примножуються нетлінні духовні надбання рідного народу. Переконана, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано та сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра і нових успіхів у творчому пошуку!
Мирного вам неба!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк