Відбувся семінар директорів закладів загальної середньої освіти на тему "Удосконалення професійної компетентності вихователя закладу дошкільної освіти в світлі нової освітньої парадигми"

1 грудня на базі дошкільного підрозділу Наталинського ліцею відбувся семінар директорів закладів загальної середньої освіти на тему "Удосконалення професійної компетентності вихователя закладу дошкільної освіти в світлі нової освітньої парадигми".

Мета освітянського заходу - показати кращі методики роботи дошкільних підрозділів закладів освіти та шляхи удосконалення професійної компетентності вихователя.

Під час заходу його учасники ознайомилися з цікавими презентаціями колег та обмінялися думками, почерпнувши багато корисної інформації задля подальшої оптимізації та вдосконалення своїх професійних навичок та умінь, адже такі семінари-практикуми не лише розвивають ті чи інші професійні компетентності вихователів, а й сприяють згуртуванню колективу навколо спільних цінностей.