Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк із Хрещенням Господнім

Дорогі земляки! Вітаю вас зі святом Святого Хрещення!

Із року в рік протягом багатьох століть люди чекають цього дня, щоб спокутувати свої гріхи, очистити душу каяттям та оновити її для подальших звершень. Цей день пов’язують зі сподіваннями на краще майбутнє, на духовне відродження.

Бажаю вам духовного зростання, любові до ближнього, доброго здоров’я, мудрості, миру та спокою, порозуміння, тепла і добра, натхнення і нових творчих звершень на благо своєї родини та всієї України! Нехай сьогодні цілюща йорданська вода очистить Україну від тих випробувань, які випали на її долю, додасть терпіння, наснаги та сили усім українцям! Нехай у ваших серцях завжди буде місце для віри, любові і надії!
Мирного нам усім неба!

Зі світлим і чистим Хрещенням Господнім!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк