У закладах освіти Наталинської громади вітають дітей з новорічними святами

Зазвичай у новорічно-різдвяні свята в серцях людей панує гарний настрій, а в думках – щирі помисли та світлі мрії. Цьогоріч наші думки про одне – момент, коли в Україні настане довгоочікувана Перемога і Мир.

Та, незважаючи ні на що, ми, дорослі, намагаємося робити усе можливе, аби відбулося хоча б маленьке новорічне диво і радість свята для нашої малечі.

Подарунки! Що вони означають для дітей? Звісно, це прояв любові, турботи і тепла – всього того, чого наразі так потребує кожна дитина. А новорічний подарунок – це особлива містерія радості і щастя для дітей. Саме таку святкову атмосферу сільська рада створила для вихованців дошкільних підрозділів та учнів закладів загальної середньої освіти Наталинської громади – нині на її теренах уже добігає кінця видача солодких подарунків для дітлахів.

Крім того, подвійний гостинець отримали обдаровані учні ЗЗСО громади, які посіли призові місця в олімпіадах та творчих конкурсах територіального та обласного рівнів.

Діти щиро радіють подарунковим смаколикам, а для нас, дорослих, найкращий подарунок – це бачити щирі дитячі посмішки!

З прийдешніми святами, громадо! Світла в серці і тепла в душі!