Поліцейські офіцери Наталинської територіальної громади відзвітували про результати своєї роботи за 2022 рік

21 лютого 2023 року поліцейські офіцери Наталинської територіальної громади Анатолій Щабелько та Олексій Загваздін відзвітували перед громадою про результати своєї роботи за 2022 рік.

Під час звіту громаду було проінформовано щодо стану злочинності на території населених пунктів, а також визначено напрямки подальшої роботи та співпраці у сфері забезпечення правопорядку. Мова йшла про вчинені злочини, виявлені адміністративні правопорушення, а основну увагу було акцентовано на правопорушеннях та відповідальності за їх вчинення.

Протягом року, в тісній співпраці з працівниками Наталинської сільської ради, поліцейськими офіцерами громади було здійснено чимало робочих виїздів з метою забезпечення правопорядку на території обслуговування.

Також було обговорено ряд питань, які виникають у повсякденній роботі на території громади, щодо запобігання вчиненню злочинів, а також надано пропозиції для ефективного розкриття злочинів та недопущення адміністративних правопорушень.