Вітаємо з Великоднем!

Шановні мешканці громади!

Наталинська сільська рада щиро вітає вас зі світлим святом Воскресіння Христового!

У нинішній час праведної боротьби українців за своє життя, за незалежну Україну нам по-особливому дорогий Великдень – утвердження торжества перемоги добра над злом, перемоги всіх найсвітліших сподівань, прагнень, торжества сили віри і любові, перемоги чистоти людської душі та розуму.

Наші щирі молитви сьогодні наповнені вдячністю захисникам, волонтерам, друзям і партнерам з усього світу, кожній людині, яка сьогодні працює для фронту, для Перемоги.

Бажаємо усім переможної любові і незламної віри! Нехай сила величного духу українців служить щоденно Україні!

Нехай Господь своєю любов’ю та заступництвом огорне кожного захисника і дарує усім нам Незламність, Перемогу та Мир!

Смачної паски, кольорових писанок, щедрого великоднього кошика, мирних свят!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!