На території Наталинської громади тривають весняні роботи з благоустрою

На території Наталинської громади у активній фазі тривають весняні роботи з благоустрою, проведення яких вже стало доброю традицією, адже саме у наших силах зробити населені пункти громади чистішими, привабливішими та комфортнішими, тим самим покращуючи і стан довкілля.

У п’ятницю, 24 березня, працівники відділу благоустрою Наталинської сільської ради спільно з громадськими робітниками прибрали територію центрального парку, який знаходиться у самому серці громади - її адміністративному центрі - Наталиному.

У ході великого прибирання територія парку була вивільнена від залишків торішнього листя, чагарників та іншого сміття. Результат кропіткої праці не змусив себе чекати - наразі парк набув привабливого охайного вигляду і готовий вже зустрічати на зручних лавках своїх алей як місцевих мешканців, так і гостей нашої громади.

Пам’ятаймо, що лише спільними зусиллями та активними діями ми зробимо Наталинську громаду сучасним та зручним місцем для життя та відпочинку!