Автопарк Наталинської територіальної громади поповнився ще одним шкільним автобусом

Розвиток освіти у громаді завжди був одним з найбільш пріоритетних векторів діяльності Наталинської сільської ради. І хоч сьогодні всі наші зусилля та сили спрямовані на підтримку та допомогу українським військовим, але й про майбутнє України, наших дітей, ми не маємо права забувати.

Тож Наталинська сільська рада придбала новий шкільний автобус «ATAMAN», адже це, перш за все, піклування про безпеку дітей, яка не можлива без якісно організованого підвезення до навчальних закладів.

Наразі ще один крок наблизив нас до досягнення пріоритетного завдання – рівного доступу здобувачів освіти до якісних освітніх послуг. Підвезення школярів до освітнього закладу має бути комфортним та безпечним.

«ATAMAN», який розраховано на 22 особи, обладнаний двома проблисковими маячками оранжевого кольору на даху, пасажирські сидіння укомплектовані поясовими ременями безпеки та місцями кріплення для них. Крім того, транспортний засіб має додаткові рівні безпеки.

Допомагати нашій освіті, нашим дітям – це почесна і благородна справа. Це найкраща інвестиція у наше майбутнє.