У Наталиному встановили кнопку термінового виклику поліції в громадському місці

Задля забезпечення безпеки місцевих мешканців на фасаді будівлі ЦНАПу Наталинської сільської ради по вул. Сенченка І. встановили кнопку термінового виклику поліції в громадському місці (тривожну кнопку).

Тривожна кнопка є спеціальним механізмом, завдяки якому при виникненні небезпечної ситуації можна викликати наряд поліції охорони, який прибуде в найкоротший термін на місце події. Після натискання кнопки, яка працює цілодобово, на пульт централізованого спостереження у відділення поліції надходить спеціальний сигнал тривоги, за яким на місце події протягом декількох хвилин виїжджає наряд реагування Красноградського РВ Управління поліції охорони в Харківській області.

Наталинська сільська рада дякує за втілення в життя даної ініціативи начальнику Красноградського РВ Управління поліції хорони в Харківській області, майору поліції Євгену Єніну та поліцейським офіцерам громади Анатолію Щабельку та Олексію Загваздіну.

Безпека мешканців громади – понад усе!