Наталинську громаду з робочим візитом відвідав народний депутат України від партії «Слуга народу» Павло Сушко

19 травня 2023 року Наталинську громаду з робочим візитом відвідав Павло Сушко - народний депутат України, заступник голови депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» у Верховній Раді, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Павло Миколайович разом зі своєю командою привіз гуманітарну допомогу для мешканців громади за попередніми заявками.

У ході зустрічі нардеп цікавився проблемними питаннями та особливостями життя громади у воєнний час, дізнавався, як громада долає виклики сьогодення.

Дякуємо Павлу Сушку за небайдужість та допомогу мешканцям громади у такий непростий для усіх нас час!

Разом ми сила! Разом ми єдина Україна!