З Днем Святої Трійці!

Шановні співгромадівці!

Щиро вітаю вас зі світлим святом – Днем Святої Трійці!

День Святої Трійці – одне з головних християнських свят, що відзначається на п’ятдесятий день після Великодня. Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать.

Нехай Свята Трійця оберігає Україну, дарує злагоду, щасливе мирне майбутнє та допомагає українським захисникам у боротьбі за нашу з вами свободу, адже ми живемо надією та вірою у Перемогу, яку кожного дня наближають наші мужні воїни! Хай у цей день зміцняться наші надії на мир, аби усі ми та наші діти щасливо жили у розквітаючій Україні!

Від щирої душі зичу всім добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких! Нехай Господь допоможе у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу українську землю!

З повагою - секретар Наталинської сільської ради Наталія Кидонь