Відбулися футбольні змагання «Кубок пам’яті загиблих Героїв с. Петрівка»

28 травня на стадіоні у Петрівці відбулися футбольні змагання «Кубок пам’яті загиблих Героїв с. Петрівка».

Перед стартом змагань присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Захисників, які заплатили власним життям за майбутню перемогу і звільнення від окупантів рідної землі.

За перемогу змагалися чотири футбольні команди: «Петрівка», «Авангард» (с. Зоряне), «УБМР», «Пящанський стиль».

Право внести державний прапор надали капітану ФК «Петрівка» Ярославу Ткаченку. Судили змагання Сергій Жигилій, Леонід Непомнящий та Михайло Семеніхін, головний арбітр - Дмитро Табачнік.

І почалася гра! Незважаючи на дружні стосунки поза спортивним майданчиком, на футбольному полі боротьба була безкомпромісною та азартною. Вболівальники стали свідками захоплюючої гри, технічного володіння м’ячем, просто блискавичних передач і влучних ударів, отримавши при цьому масу позитивних вражень і заряд бадьорості.

За результатами змагань переможцем стала ФК «Авангард» (с. Зоряне), срібним призером визнано ФК «УБМР», бронзовим – ФК «Петрівка». ФК «Пящанський стиль» нагородили грамотою Наталинської сільської ради.

Кращим гравцем визнано футболіста ФК «Петрівка» Івана Нагірного, а кращим голкіпером – Дениса Гострого з ФК «Авангард» (с. Зоряне).

По завершенню спортивного заходу учасників частували смачною кашею.

Наталинська сільська рада щиро дякує за спонсорську допомогу в організації змагань ФОП Валерій Москалик, ФОП Артем Сизонов та групі компаній «Кернел».

Вітаємо переможців! Дякуємо юним футболістам, які долучилися до гри та віддали данину пам’яті загиблим Захисникам. Вічна пам’ять Героям! Слава Україні!