У Наталинській громаді вшанували пам’ять жертв війни в Україні

Щороку 22 червня наш народ вшановує світлу пам'ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Сьогодення нашої держави навчає нас особливо гостро усвідомлювати ціну свободи, миру та безпеки. Тож обов’язок кожного із нас - навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв у тій кривавій війні наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір, про тих, хто став жертвою нацизму.

З нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні у Наталиному та населених пунктах громади депутати сільської ради, її працівники, трудові колективи місцевих підприємств, організацій та місцеві мешканці поклали квіти до Братських могил та обелісків, аби віддати данину пам’яті та вшанувати полеглих воїнів.

Окрім того, згадаймо всіх, хто загинув у новій війні, яку розпочав кривавий путінський режим проти нас. І пам’ятаймо – ми переможемо!

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям! Мирного неба над Україною!