З Днем бухгалтера!

Шановні бухгалтери Наталинської громади!
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем бухгалтера!

16 липня по всій країні відзначається ваш день – День бухгалтера, який підкреслює надзвичайно важливу роль зазначеної професії у сучасному суспільстві.

Ваша праця надзвичайно важлива, необхідна, складна і копітка. У бухгалтерії немає випадкових людей, бо ця робота швидко відсіює слабких фахівців - залишаються тільки профі. Ви, безумовно, професіонали та знавці своєї справи, до вас завжди йдуть за порадою, просять про допомогу, бо без вас ніяк!

Дякую вам за точність, грамотність і професіоналізм! Нехай ваше життя з кожним днем наближається до досконалості, хай не підводить, а тільки гартується, ваше здоров’я. Добробуту вам і процвітання, рівноваги, кар’єрного росту і такого довгоочікуваного миру!

З повагою - секретар Наталинської сільської ради Наталія Кидонь