На території Наталинського парку розпочато роботи щодо встановлення інформаційних стендів з іменами та світлинами полеглих у російсько-українській війні Героїв

З метою вшанування пам’яті мешканців Наталинської територіальної громади, які загинули під час збройної агресії росії проти України, на території паркової зони с. Наталине розпочато роботи щодо встановлення інформаційних стендів, на яких буде розміщено імена та світлини полеглих Героїв.

Саме завдяки кожному з цих людей ми живемо під синьо-жовтим стягом. За це ми безмежно вдячні їм. Нам залишається тільки берегти пам'ять про полеглих Захисників та шанувати їхні героїчні вчинки.

Наталинська сільська рада висловлює слова щирої вдячності за надану спецтехніку для облаштування майданчику керівникам ЦТТіСТ ХВБР ФБУ «Укрбургаз», ПП фірма «Юкон-Агро», філії «Красноградське ДЕП» ДП «Харківський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», ККП «Водоканал».