Відбувся семінар ГО «Чистий аркуш» шодо протидії торгівлі людьми

  • 91

29.06.2023 р. у Наталинській сільській раді відбувся семінар ГО «Чистий аркуш» шодо протидії торгівлі людьми, головною метою проведення якого стало підвищення кваліфікації фахівців, членів мультидисціплінарної групи, щодо взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми, виявлення, перенаправлення, надання послуг та забезпечення прав постраждалих від торгівлі людьми.

Громадська організація «Чистий аркуш» у синергії з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) реалізовує на теренах Харківської області проєкт «Допоможемо! Підтримаємо! Переможемо!» за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії та Програми протидії торгівлі людьми Агентства США з міжнародного розвитку. Проєкт серед інших цілей має на меті і надання експертної підтримки структурним підрозділам, відповідальним за питання протидії торгівлі людьми на обласному, районних та рівнях територіальних громад.

Маючи спільні пріоритети діяльності, які спрямовані на активізацію роботи у напрямку протидії торгівлі людьми, напрацювання практичного алгоритму взаємодії та підвищення компетенцій відповідальних фахівців та фахівчинь за напрямок протидії торгівлі людьми, у рамках зазначеного проєкту відбулася робоча зустріч для мультидисціплінарної групи із залученням відповідальних за напрямок фахівців та фахівчинь Наталинської сільської ради.

Щиро дякуємо професійній та цілеспрямованій команді за плідну роботу!