Наталинська сільська рада продовжує дбати про сім’ї громади, які опинилися в складних життєвих обставинах

Якщо йдеться про дітей, то складні життєві обставини – це умови, що негативно впливають на їхнє життя, стан здоров’я та розвиток. Але СЖО – це не вирок. І чим швидше сім’я або дитина отримають допомогу – тим легше впораються.

Тому, розуміючи нагальність потреб та скруту, з якою стикаються такі сім’ї, керівництво громади намагається усіляко сприяти покращенню умов їхнього життя.

Так, для багатодітної сім’ї Тикви А. (селище Садове), яка опинилася у складних життєвих обставинах, сільська рада надала у вигляді гуманітарної допомоги два двоярусних ліжка, матраци, подушки та постільну білизну.

Наша мета - допомогати таким сім’ям подолати або мінімізувати негативний вплив обставин, з якими вони не можуть впоратись самостійно.

У єдності – наша сила. А де єдність – там і перемога!