У населених пунктах Наталинської громади розпочато роботи з поточного ремонту ДОРІГ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

З метою покращення стану дорожнього полотна, а водночас і умов для забезпечення безпечного пересування транспортних засобів та пішоходів, у населених пунктах Наталинської громади розпочато роботи з поточного ремонту ДОРІГ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ: наразі працюємо у Наталиному, Петрівці, Балках, Попівці.

Аби кожна ділянка дороги була відремонтована якісно, секретар Наталинської сільської ради Наталія Кидонь особисто контролює процес виконання робіт, тримаючи руку на пульсі.

Комфорт, чистота, охайність та затишок у громаді – беззаперечний пріоритет для керівництва сільської ради. Тож роботи з поліпшення стану доріг у громаді триватимуть і надалі.