До уваги мешканців с. Улянівка!

Красноградська районна державна лікарня ветеринарної медицини, у зв’язку екстреною протиепізоотичною ситуацією, яка відбулася 11.07.2023 р. в Улянівці, закликає провести вакцинацію проти сказу собак, котів, великої та дрібної рогатої худоби.

Власники з с. Улянівка та навколишніх сіл можуть самостійно привозити тварин на вакцинування у лікарню, яка знаходиться за адресою: м. Красноград, вул. Садова, б.11.

Нагадуємо, що несвоєчасне вакцинування тварин або відмова порушує ст. 37 Закону України «Про ветеринарну медицину», ст. 107. Кодексу України про адміністративні правопорушення, «п. 2.2. інструкції «Про заходи шодо боротьби зі сказом тварин» та ст. 4 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та може призвести до спалаху сказу у нашому районі.