Поліцейський офіцер громади звітував перед громадськістю

26 липня поліцейський офіцер Наталинської територіальної громади Анатолій Щабелько звітував перед громадою про результати своєї роботи за І півріччя 2023 року.

Зокрема, громаду було проінформовано щодо стану злочинності на території населених пунктів, забезпечення охорони громадського порядку та безпеки, патрулювання в нічний час з метою контролю дотримання коменданської години, кількості складених адміністративних протоколів, скерованих кримінальних проваджень до суду та інше. Крім того, визначено напрямки подальшої роботи та співпраці у сфері забезпечення правопорядку.

Під час звіту правоохоронець зазначив, що позитивних результатів в роботі вдалося досягти завдяки об’єднанню зусиль, а також взаєморозумінню та взаємодії місцевої влади, поліції та жителів Наталинської громади.