Продовжуємо наближати Перемогу: Наталинська сільська рада придбала рації для Захисників

Продовжуємо наближати Перемогу: Наталинська сільська рада придбала рації MOTOROLA з антеною та акумуляторами для військової частини, яка вправно боронить нашу Батьківщину від російських окупантів.

Мабуть, говорити про важливість рації для військових навіть не варто, адже їм, як нікому, потрібний надійний зв'язок, який не підведе у складну хвилину. У цьому випадку йдеться не просто про виконання завдань, а саме про врятування життя. Військова рація забезпечує наших Захисників критично важливим потенціалом можливостей у той момент, коли вони цього потребують.

Найбільшим попитом серед українців, що захищають країну на передовій, користується саме бренд Motorola. Тому було вирішено придбати саме таку модель для наших воїнів.

Щиро сподіваємося, що необхідні засоби зв’язку пришвидшать українську Перемогу.

Слава Україні!