У Наталиному відкрили новий сучасний дитячий майданчик

  • 208

Діти - наше майбутнє! Дитячий майданчик - це місце, де завжди лунає радісний сміх, де миготять щасливі дитячі усмішки, де нудьга і смуток залишає дітей, а заодно і нас, дорослих.

Безсумнівно, поява такої розваги для дітей – важлива справа, а надто – у воєнний час. Тому щодня працюємо над тим, аби наші діти зростали щасливими і здоровими!

Тож сьогодні, 8 серпня, на території центрального парку у с. Наталине відкрили новий сучасний дитячий майданчик, який відтепер радуватиме як місцевих діток, так і маленьких гостей громади.

На новій локації встановили різні атракції: ігровий комплекс-корабель, комплекс-замок, мотузковий парк, гойдалки-пружини, гойдалки-гнізда, гірки, пісочниці тощо.

Сьогодні тут панував радісний настрій: працювали дитячі аніматори, лунав веселий сміх, діти із задоволенням випробовували новинку. Все це викликало у дітвори багато позитивних емоцій, а їхні обличчя просто сяяли щирими посмішками, від яких сільська влада отримала чергову порцію натхнення і надалі плідно працювати на розвиток усіх населених пунктів Наталинської громади.

Чітко усвідомлюємо, що сьогодні ми маємо можливість відкривати такі майданчики завдяки Захисникам, які боронять нашу державу від окупантів! Слава Героям!

Фото без опису