У Наталиному відкрили новий сучасний дитячий майданчик

  • 124

Діти - наше майбутнє! Дитячий майданчик - це місце, де завжди лунає радісний сміх, де миготять щасливі дитячі усмішки, де нудьга і смуток залишає дітей, а заодно і нас, дорослих.

Безсумнівно, поява такої розваги для дітей – важлива справа, а надто – у воєнний час. Тому щодня працюємо над тим, аби наші діти зростали щасливими і здоровими!

Тож сьогодні, 8 серпня, на території центрального парку у с. Наталине відкрили новий сучасний дитячий майданчик, який відтепер радуватиме як місцевих діток, так і маленьких гостей громади.

На новій локації встановили різні атракції: ігровий комплекс-корабель, комплекс-замок, мотузковий парк, гойдалки-пружини, гойдалки-гнізда, гірки, пісочниці тощо.

Сьогодні тут панував радісний настрій: працювали дитячі аніматори, лунав веселий сміх, діти із задоволенням випробовували новинку. Все це викликало у дітвори багато позитивних емоцій, а їхні обличчя просто сяяли щирими посмішками, від яких сільська влада отримала чергову порцію натхнення і надалі плідно працювати на розвиток усіх населених пунктів Наталинської громади.

Чітко усвідомлюємо, що сьогодні ми маємо можливість відкривати такі майданчики завдяки Захисникам, які боронять нашу державу від окупантів! Слава Героям!