До уваги мешканців громади: інформація щодо необхідності та важливості оплати спожитих комунальних послуг та ненакопичення боргів

  • 44

Питання заборгованості споживачів, в першу чергу - населення, за спожиті житлово-комунальні послуги залишається одним із проблемних питань, що потребують особливої уваги в умовах підготовки підприємств галузі до опалювального періоду 2023/2024 рр.

Наразі оплата споживачів є основним джерелом надходжень підприємств житлово-комунального господарства, що дозволяє здійснювати цим підприємствам виплату заробітної плати працівникам, сплачувати за спожиті енергоносії, закупляти паливно-мастильні матеріали та засоби для знезараження та очистки питної води, тощо.

Нагадуємо щодо можливостей оплати послуг за допомогою онлайн-сервісів через особисті кабінети, мобільні застосунки, платіжні системи: «Ощад24», «Приват24», «МоноБанк» та ін.

Погашення значного обсягу боргів населення за житлово-комунальні послуги до початку опалювального періоду 2023/2024 рр. є запорукою належного його проходження!

Фото без опису