З Днем знань!

Шановні учні, студенти, педагоги та батьки!

Вітаю вас із Днем знань, днем мудрості й старанності!

Ми разом, навіть попри те, що Перший дзвінок не зібрав нас усіх, як завжди, на шкільному подвір’ї, адже це світле і радісне свято знову проходить у воєнний час. Але навіть під час війни наші діти продовжують вчитися, бо саме освіта може укріпити їхнє відчуття і розуміння української ідентичності та підготувати до успішного творення власного життя, власної родини і своєї країни.

Наразі ми зобов’язані зберегти життя і здоров’я дітей, допомогти їм подолати прогалини в знаннях і осмислити події війни, підтримати та призвичаїти до нового освітнього ритму.

Любі учні! Нехай у вашому житті буде можливість вчитися, відкривати нові істини, ставати сильнішими, мудрішими, досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів, стати гідними патріотами України!

Дорогі першокласники, ніколи не зупиняйтеся на дорозі знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! На цьому шляху є багато проблем і перешкод. Але це частина шляху до Перемоги!

Вам, шановні педагоги і батьки, щиро зичу на цьому шляху внутрішньої сили, стійкості, мудрості і взаєморозуміння!

За нами Перемога, за нами правда, за нами майбутнє!
Все буде Україна!

З повагою - секретар Наталинської сільської ради Наталія Кидонь