З Днем підприємця!

Шановні підприємці Наталинської громади!
Щиро вітаю вас із професійним святом!

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається професійне свято людей, які не лише розпочали власну справу, але й створюють нові робочі місця та розвивають соціальну інфраструктуру – День підприємця.

Підприємці – це люди, які бачать можливості там, де інші бачать ризики, які готові працювати 24/7 над втіленням своїх ідей і мрій, і які пробують знову і знову, незважаючи на невдачі.

Дякую підприємцям нашої громади, які з початку повномасштабного російського вторгнення не зупинили свою діяльність, допомагають Збройним Силам України та внутрішньо переміщеним особам, які вимушено покинули власні домівки через бойові дії.

Бажаю вам міцного здоров’я, миру, невичерпної енергії, стабільності, процвітання бізнесу і вагомих здобутків задля підвищення добробуту нашої громади! Нехай успіх та щастя супроводжують вас по життю, а кожний день наближає до Перемоги!
Мирного вам неба!

З повагою - секретар Наталинської сільської ради Наталія Кидонь