Релігійна громада селища Савинці Ізюмського району перейшла з Української православної церкви (Московського патріархату) до Православної церкви України

На загальних зборах більшість парафіян місцевого храму проголосували за перехід до ПЦУ. Але він був не простий. За словами місцевого священика отця Стефанія (Степана Цапа) його колеги з Української православної церкви чинили опір переходу.

"Не віддавали ключі, забрали все, викрали — два дзвони, Євангеліє. Все вивезли. Але з Божою допомогою ми придбаємо все, що необхідно для церкви", — розповів отець Стефаній у сюжеті місцевого блогера Анатолія Гарагатого.

Першу службу українською у Савинському храмі провели 19 серпня в день Преображення Господнього.