З Днем працівника лісу!

Шановні працівники лісу, ветерани лісової галузі, щиро вітаю вас
із професійним святом – Днем працівника лісу!

У сучасних реаліях сьогодення особливо важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства, якомога раціональніше використовувати природні багатства на благо розвитку нашої країни.

Саме ви і вдень, і вночі, в усі пори року та за будь-якої погоди сумлінно виконуєте свої обов’язки: примножуєте зелене багатство країни, оберігаєте українські ліси від браконьєрів, шкідників та пожеж, забезпечуєте екологічну безпеку людей.

Щиро дякую вам, шановні працівники лісової галузі, за вашу почесну та нелегку працю! Мирного вам неба, міцного здоров’я, родинного щастя, натхненої праці задля збереження та примноження наших лісів – зеленої скарбниці Наталинської громади!

З повагою - секретар Наталинської сільської ради Наталія Кидонь