До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями!

Наталинська сільська рада вкотре нагадує, що в умовах воєнного стану на території Харківської області, відповідно до спільного наказу начальників Харківської обласної військової адміністрації та Харківського військового гарнізону від 16.05.2022 року № 08В «Про заборону торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Харківській області» (зі змінами), забороняється продаж алкогольних напоїв та речовин вироблених на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів України та дезінфекційних засобів) військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, а також іншим утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, правоохоронним органам, органам спеціального призначення з правоохоронними функціями, особам, що виконують функції із забезпечення безпеки і оборони України або особам, що мають зовнішні ознаки належності до цих формувань (наявність військової форми, озброєння, спецзасобів тощо).

Наголошуємо: під час дії комендантської години недопустимо продавати алкогольні напої цивільному населенню. Продаж алкоголю в магазинах, торгових точках, закладах громадського харчування людям у військовій формі заборонено!