Дошкільний підрозділ Наталинського ліцею отримав нові навчально-розвивальні бокси від UNICEF Ukraine

Сьогодні дошкільний підрозділ Наталинського ліцею отримав нові навчально-розвивальні бокси від UNICEF Ukraine. До комплектів увійшли дидактичні матеріали, настільні ігри та інші корисні речі для дітей дошкільного віку, які не лише сприятимуть зацікавленості дошкільнят у майбутньому навчанні в школі, а, насамперед, розвиватимуть критичне мислення, вміння виконувати творчі завдання, працювати в парах чи групі. Це дозволить дітям набувати життєвих компетентностей із дошкільного віку.

Упевнені, що ці набори стануть цікавими та корисними для розвитку дошкільнят громади та допоможуть їм у навчанні.

Наталинська сільська рада укотре висловлює слова вдячності дитячому фонду UNICEF Ukraine за надану підтримку. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю у майбутньому!

Щиро вдячні Департаменту науки i освiти Харківської обласної державної адміністрації за координацію процесу отримання гуманітарної допомоги від фонду та підтримку освітнього процесу у громаді.