На території Харківської області стартує робота мобільних класів безпеки

13 жовтня 2023 року співробітники Красноградського РУ ГУ ДСНС в Харківській області презентували спільний проєкт Національної поліції України та Державної служби з надзвичайних ситуацій, створений за ініціативи МВС та підтримки ЮНІСЕФ. Захід відбувся у Наталинській сільській раді.

Мета проєкту - донести до дітей у доступній формі правила безпечної поведінки під час війни.

Під час презентації співробітники Красноградського РУ ГУ ДСНС в Харківській області інформували щодо старту роботи на території Харківської області мобільних класів безпеки - спеціально оснащених транспортних засобів, у яких поліцейські разом із рятувальниками будуть навчати пересічних мешканців, зокрема дітей, правилам безпечної поведінки, розповідаючи про:

- мінно-вибухові предмети;

- домедичну допомогу;

- правила поводження на воді;

- правила поводження на вулиці;

- правила дорожного руху;

- кібербезпеку;

- булінг;

- домашнє насильство.

Спільно формуємо культуру безпеки громадян, адже у сучасних українських реаліях це нагальне питання дійсно на часі.