Допомагаємо ЗСУ!

Потреби Збройних Сил України сьогодні життєво важливі для нашого суспільства, адже саме від єдності українського народу, фінансової та моральної підтримки, волонтерської діяльності залежить наша Перемога.

Наталинська сільська рада не залишається осторонь суспільно-важливих проблем і займає активну позицію у питаннях допомоги ЗСУ.

Сьогодні очільниця Наталинської територіальної громади Наталія Кидонь особисто вручила Захисникам квадрокоптер DJI Mavic 3, який допомагатиме на полі бою давати гідну відсіч московському злу.

Зазначене обладнання, необхідне для забезпечення мінометної батареї та ефективного виконання завдань та оборонних дій, придбано для військової частини завдяки спільним зусиллям керівництва громади та депутатського корпусу Наталинської сільської ради VIII скликання.

Робимо все можливе, щоб підтримати наших Героїв-Захисників!

Збройні Сили, ми з вами! Борімося разом!