З Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!
Вітаю вас із професійним святом!

Без сучасних комунікацій сьогодні неможливе цивілізоване, повноцінне життя. Ваша праця дозволяє мешканцям будь-якого населеного пункту відчувати себе в центрі подій, бути поінформованими. Неймовірно важливою ваша повсякденна робота стала під час війни. Ворог намагається лишити нас зв’язку, веде брудну інформаційну війну. Але це марно, бо завдяки вам наші люди завжди проінформовані про небезпеку, ситуацію на фронті та боротьбу всієї держави проти загарбників.

Відповідальність, компетентність, почуття обов’язку – це ті риси, що притаманні кожному з вас. Наразі від вашої об’єктивності, неупередженості, миттєвої реакції на події, без перебільшення, залежить безпека та життя людей.

Бажаю вам невичерпної енергії, невтомного творчого пошуку, успіхів, втілення нових цікавих ідей та скорішої Перемоги над ворогом!

З повагою - секретар Наталинської сільської ради Наталія Кидонь