З Днем Гідності і Свободи!

Шановні співгромадівці!

21 листопада - День Гідності та Свободи - день вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

Вже дев’ять років українці стверджують своє прагнення жити у демократичній країні, обираючи боротьбу за свободу та незалежність. Сотні наших земляків стали на захист української держави. Є багато тих, хто навіки залишиться у нашій пам’яті Героями…

Низький уклін Воїнам, які захищали і нині захищають нашу територіальну цілісність! Низький уклін волонтерам, всім тим, хто наближає Перемогу у тилу!

Від щирого серця бажаю усім Перемоги та миру, злагоди і непохитної віри, адже ми – одна велика українська родина, єдиний великий народ!

Вистояли на Майдані - переможемо й російських окупантів!

Слава Україні!

З повагою - секретар Наталинської сільської ради Наталія Кидонь