Соціальних працівників привітали з професійним святом

Сьогодні, 6 листопада 2023 року, очільниця Наталинської громади Наталія Кидонь привітала усіх причетних з нагоди професійного свята - Дня працівника соціальної сфери.

З початком повномасштабного вторгнення рф перед соціальною сферою постали нові виклики, а основним завданням працівників соцзахисту стало надання допомоги всім, хто її потребує, - зокрема, людям, які перебувають у складних життєвих обставинах, втратили житло, роботу, здоров’я, втекли від війни в інші області нашої держави.

Наталія Василівна принагідно висловила слова щирої вдячності соціальним працівникам за їхню щоденну нелегку працю, доброту та жертовність, а також вручила грамоти Наталинської сільської ради за значний особистий внесок у розв'язання проблем соціального захисту населення, сумлінну плідну працю та високу професійну майстерність соціальним робітникам Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Красноградської міської ради: Надії Гнатенко, Юлії Кізіченко, Світлані Стоноженко, Наталії Троян.

Крім того, за значний особистий внесок у розв'язання проблем соціального захисту мешканців Наталинської територіальної громади, самовіддану працю та з нагоди Дня працівника соціальної сфери Почесну грамоту Харківської обласної військової адміністрації отримала Марина Головач, начальник відділу соціального захисту населення Наталинської сільської ради; Подякою голови Харківської обласної військової адміністрації відзначено Тетяну Боровик, директора комунального закладу «Центр соціальних служб» Наталинської сільської ради.

У своїй промові Наталія Кидонь зазначила: «Шановні працівники соціальної сфери, ви пропускаєте через себе чужий біль і чужі проблеми. Велика любов до людей, бажання зрозуміти їхні потреби та допомогти, дозволяють вам якісно виконувати свою роботу. Війна ж звалила на ваші плечі багато додаткових зобов’язань. Творіть добро і воно повернеться до вас сторицею! Бажаю вашим сім’ям добробуту, а нашій країні – Перемоги та миру!»