Тиждень безпеки дорожнього руху у Наталинській громаді

Вже традиційно в закладах освіти громади проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

17 листопада діти молодшого шкільного віку зустрілися з поліцейськими офіцерами Наталинської громади – Анатолієм Щабельком та Олексієм Загваздіним, які в цікавій ігровій формі розповіли їм правила дорожнього руху, безпечної поведінки на дорозі та ознайомили з дорожніми знаками.

Крім того, школярі мали змогу побувати за кермом поліцейського авто та зробити фото на згадку.

По завершенню навчального заходу діти отримали від поліцейських світловідбиваючі стрічки у рамках акції «Стань помітним у темряві!»