СУПЕР-старт для юних науковців закладів освіти Наталинської громади

СУПЕР-старт для юних науковців закладів освіти Наталинської громади!

Другий рік поспіль у режимі онлайн проходив І (територіальний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України. Цьогоріч у конкурсі взяли участь п’ять юних науковців, які різноманітністю своїх досліджень приємно вразили членів журі.

Журі оцінювали дослідницькі проєкти учасників, їх презентаційні навички, культуру мовлення, вільне володіння матеріалом, доступність та оригінальність подання інформації, кваліфіковане ведення дискусії.

Тож вітаємо переможців, які посіли І місце:

- у науковому відділенні філософії та суспільствознавста, секція «Психологія», - Кривенко Анастасію, ученицю 10 класу Добренського ліцею (науковий керівник Вермен Наталія Іванівна);

- у науковому відділенні наук про Землю, секція «Географія», - Хінцинську Марію, ученицю 9 класу Наталинського ліцею (науковий керівник Руденко Валентина Миколаївна);

- у науковому відділенні екології та аграрних наук, секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування» - Безкоровайного Ярослава, учня 8 класу Роздольської гімназії (науковий керівник Коноваленко Людмила Миколаївна).

Вітаємо призерів конкурсу:

- ІІ місце у науковому відділенні історії, секція «Історичне краєзнавство» виборола Зінченко Ліна, учениця 8 класу Роздольської гімназії (науковий керівник Матвієнко Тетяна Іванівна); - ІІІ місце у науковому відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секції «Українська література» посів Кравченко Денис, учень 10 класу Наталинського ліцею (науковий керівник Мірча Тетяна Петрівна).

Бажаємо юним МАНівцям, щоб цей важливий старт став першою сходинкою на шляху до вершин української науки! Дякуємо педагогам, які стали наставниками для юних дослідників, членам журі – за об’єктивну оцінку конкурсантів.

Пишаємося досягненнями, успіхами та результатом кожного учасника. Вітаємо усіх, хто переміг та усіх, у кого перемоги ще попереду!