Привітання начальника Наталинської СВА Володимира Птишника з Днем адвокатури

Шановні адвокати! Прийміть вітання з нагоди професійного свята!

Адвокатура по праву вважається одним із важливих інструментів демократичного суспільства. Висока честь та величезна відповідальність бути адвокатом, адже саме на вас – тих, хто щоденно допомагаєте людям вирішувати найскладніші й часто доленосні проблеми, покладаються надії забезпечення прав та законних інтересів громадян і організацій, дотримання законності та збереження справедливості.

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагороджені довірою людей, повагою з боку колег та представників державних органів і сприяють подальшому зміцненню високопрофесійної та незалежної української адвокатури!

Мирного неба над головою, життєвої наснаги, сімейного добробуту, міцного здоров’я, добра і благополуччя!

З повагою - начальник Наталинської сільської військової адміністрації
Володимир Птишник