Рідним полеглого Героя вручили посмертну нагороду

3 січня 2023 року родині загиблого Воїна-Захисника, нашого земляка Переверзєва Юрія Михайловича, вручили високу державну відзнаку - орден «За мужність» ІІІ ступеня, яким посмертно нагороджено Героя за особисту мужність, виявлену у захисті Державного суверенітету та територіальної цілісності України, за самовіддане виконання військового обов’язку.

Нагороду рідним Захисника вручили тимчасово виконуючий обов’язки начальника Красноградського РТЦК та СП, підполковник Олександр Конєв і начальник групи морально-психологічного забезпечення Красноградського РТЦК та СП майор Олександр Іванченко.

Зі словами вдячності до родини Героя звернувся начальник Наталинської сільської військової адміністрації Володимир Птишник: «Щемить серце від гордості за земляків, а ще більше щемить від втрати, яка ніколи нічим не заповниться і не повернеться. Наш обов’язок − шанувати пам’ять і підтримувати родини полеглих Героїв. Безмежна вдячність захисникам за подвиг, за можливість жити і працювати!»

Щирі співчуття родині Героя. Вічна слава Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!