Вітаємо ювілярку з Днем народження!

Вже увійшло в добру традицію громади вітати з визначною датою людей поважного віку, які віддали свої знання і вміння заради розвитку рідного краю, аби зробити для них невеличке свято, яких не так багато було в житті.

Сьогодні, 5 січня, 95-й ювілейний День народження відзначає мешканка с. Наталине Гордєєва Анастасія Аврамівна.

95 років – це чудовий ювілей, який додає не лише сивину на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю.

З нагоди поважної дати до оселі довгожительки завітали начальник Наталинської СВА Володимир Птишник і заступник начальника СВА Оксана Василенко.

Гості вручили ювілярці подарунок та квіти. Висловили їй свою вдячність за трудову діяльність, побажали міцного здоров’я, радості, бадьорості духу, любові та підтримки від родини, мирного неба над головою та ще довгих років життя.

Многая Вам літа, шановна Анастасіє Аврамівно!