Герої не вмирають!

Зі скорботою повідомляємо про тяжку втрату у Наталинській громаді: у бою за Батьківщину на Донеччині загинув наш земляк, мешканець с. Петрівка, Гонтар Геннадій Сергійович, 1980 року народження.

Герой-Захисник, учасник АТО, з перших днів повномасштабного вторгнення московської орди пішов захищати рідну Україну-неньку, виявляючи мужність і хоробрість.

Наталинська сільська військова адміністрація висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя, який віддав своє життя за мирне небо над Україною.

Церемонія прощання відбудеться в понеділок, 15.01.2024 року, о 12:00 год. за адресою: с. Петрівка, вул. Красноградська, буд. 77.

Запрошуємо громадськість живим коридором зустріти та віддати честь і шану полеглому Герою.

Світла та незгасима пам’ять Воїну-Захиснику України. Герої не вмирають, вони навічно вписують своє ім’я в історію країни!