Поліцейські офіцери громади працюють зі школярами

  • 47

З метою попередження правопорушень та девіантної поведінки у підлітковому середовищі поліцейськими офіцерами Наталинської громади Анатолієм Щабельком та Олексієм Загваздіним проводяться роз’яснювально-профілактичні зустрічі та бесіди зі школярами з питань превентивного виховання, вчинення правопорушень, особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, видів і підстав адміністративної відповідальності малолітніх осіб.

Організація таких заходів є традиційною формою превентивної роботи в закладах загальної середньої освіти, адже вона дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому.

Окрім загальної теорії, поліцейські роз’яснюють підліткам основні правила безпечної поведінки, інформаційної безпеки при користуванні соціальними мережами і різного роду програмами, розповідають про конкретні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність і як їх уникнути, наводять приклади притягнення до відповідальності як підлітків, так і їхніх батьків.

Разом з тим поліцейські закликають школярів поважати один одного, не бути байдужим та приходити на допомогу тим, хто цього потребує.

Закликаємо батьків спілкуватися із дітьми, звертати увагу на їхню поведінку, коло спілкування і способи проведення дозвілля.

Фото без опису