Привітання начальника Наталинської СВА Володимира Птишника з Днем Національної гвардії України

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Це свято тих, хто справою свого життя обрав забезпечення безпеки держави, захист та охорону життя громадян, хто нині за покликом серця боронить рідну землю. Без сумніву ви, свідомо зробивши свій патріотичний вибір, здобули повагу та вдячність усього українського народу. Сьогодні, надаючи гідну відсіч ворогу, показуєте всьому світу те, щo Україна у надійних руках.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, стабільності, незламної сили волі до Перемоги! Нехай любов до рідного краю та людська вдячність і надалі надають вам наснаги у нелегкій і відповідальній справі – захисту України!

Разом – до Перемоги! Все буде Україна!

З повагою – начальник Наталинської СВА Володимир Птишник