Самопроголошеного голову селища Димер засудили до 9 років за співпрацю з окупантами під час наступу на Київщину.

Після окупації смт Димер у Київській області чоловік погодився на співпрацю із військовими рф і допомагав їм орієнтуватися на місцевості.

На початку березня 2022 року окупанти примусово зібрали місцеве населення. Під час виступу перед громадянами засуджений повідомив, що відтепер він новообраний голова Димерської ОТГ.

Він давав інтерв’ю російським медіа. В селищній раді здійснював прийом громадян, роздавав газети з пропагандою агресії рф проти України та «гуманітарну допомогу», що надходила з території країни-агресора.

Крім того, засуджений надавав російським військовослужбовцям відомості про учасників АТО, територіальної оборони та депутатів серед місцевих жителів.