Тренінг із соціального захисту населення від міжнародної організації Humanity & Inclusion

09 квітня 2024 року представниками міжнародної організації Humanity & Inclusion було проведено тренінг з соціального захисту населення для працівників Наталинської сільської ради.

Humanity & Inclusion (НІ) – це міжнародна гуманітарна організація, що впроваджує свою діяльність в умовах конфлікту чи стихійного лиха у всьому світі, працюючи з вразливими групами населення та приділяючи особливу увагу людям з інвалідністю.

Під час заходу розглянуто ряд питань що стосуються соціального захисту населення: оцінювання потреб, система перенаправлень потреб та інклюзія.

Зміна акцентів у трактуванні концепції інвалідності призводить до необхідності забезпечення комплексного підходу у створенні умов, які б сприяли реалізації прав осіб з інвалідністю на рівні з іншими громадянами країни.

Досить кваліфіковано на тренінгу було представлено існуючі перешкоди невлаштованого соціуму, законодавство і стан його дотримання, зміни у ряді випадків ставлення суспільства до проблем інвалідності.

Дякуємо організаторам за високий рівень підготовки, доступність викладеного матеріалу, професійність та креатив!