Увага: ризик кібератак!

  • 55

 

Фото без опису

 

УВАГА! На виконання вимог Закону України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки» нагадуємо про можливі ризики кібератак.


Кібербезпека – це спільна відповідальність. Уважно перевіряйте електронну пошту та повідомлення. Фішингові атаки є поширеними під час повномасштабної війни, тому будьте особливо обережні з електронними листами, посиланнями та вкладеннями, особливо від невідомих або підозрілих відправників. Не відкривайте невідомі файли і не надавайте особисту або конфіденційну інформацію через електронну пошту без перевірки автентичності відправника.


Будьте обережні в соціальних мережах. Уникайте розміщення особистої чи конфіденційної інформації на публічних профілях у соціальних мережах. Будьте обережні з прийняттям запитів у дружбу від невідомих осіб та уникайте посилань, які можуть містити шкідливі програми або фішингові спроби.
Дотримуйтесь кібергігієни, будьте обережні та не довіряйте випадковим повідомленням. Не забувайте провести заміну паролів, двофакторну ідентифікацію та інші заходи інформаційної безпеки.