Не паліть суху траву та сміття!

До уваги мешканців громади!

Вкотре нагадуємо, що за спалювання сухої рослинності та сміття передбачений штраф від 3060 до 6120 грн для громадян, від 15300 грн до 21420 грн на посадових осіб. За ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, доведеться заплатити від 6120 до 12 240 гривень.

Довідково: З початку року на території Наталинської сільської територіальної громади вже зафіксовано 27 випадків загорання сухої трави, із них – 3 за останню добу. Горять луки, пасовища, очерет, узбіччя, завжди є загроза перекиданню вогню на житлові будинки та лісові масиви.

Закликаємо громадян об’єднати зусилля у боротьбі з несанкціонованим випалюванням сухої рослинності і пам’ятати: у воєнний час такі дії можуть прирівнювати до диверсійної роботи, що передбачає кримінальну відповідальність - позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічне позбавленням волі, з конфіскацію майна.

Пам'ятайте: пожежу легше попередити ніж загасити.