Весняна толока у Наталинській громаді

Сьогодні, 12 квітня 2024 року, у рамках прийдешнього Дня довкілля на території Наталинської громади відбулася традиційна весняна толока.

День довкілля – це нагода кожному продемонструвати громадянську позицію, небайдужість до стану навколишнього середовища, зрештою, повагу та любов до рідного краю.

Наша громада також не стала винятком і підтримала проведення «Дня довкілля» власним прикладом: працівники Наталинської сільської ради вирішили зробити свій вклад до поліпшення стану навколишнього середовища громади – висадили у центральному парку с.Наталине саджанці дубів і лип.

У майбутньому затишний зелений парк радісно зустрічатиме і милуватиме око як місцевих мешканців, так і гостей громади.

Пам'ятаймо, що лише від нас залежить, як виглядатимуть наші села та вулиці, адже Наталинська громада – наш спільний дім, і саме ми господарі у ньому!

Все для України, все для Перемоги!