Пам'яті Героя...

У громаду надійшла сумна звістка про загибель Захисника - Віталія Годнюка, який до повномасштабного вторгнення мешкав на території Кобзівського старостинського округу.

Віталій родом із с. Атаки на Хотинщині, де він виріс і навчався, а згодом переїхав на Харківщину.

Брав участь в АТО з 2015 по 2020 рік. З початком повномасштабного вторгнення знову став на захист України. Був стрільцем 3-го стрілецького батальйону 1 стрілецького взводу однієї з військових частин. Загинув на Запорізькому напрямку.

Поховали Віталія Годнюка сьогодні, 1 травня, на кладовищі в Атаках, звідки він родом. Про це повідомила Хотинська міська рада.

Наталинська сільська військова адміністрація глибоко співчуває сестрі загиблого Людмилі, всім рідним і друзям Віталія.

На жаль, громада не змогла провести Героя в останню путь, проте пам'ять про нього та його героїчний подвиг завжди житиме в наших серцях.

Вічна слава і світла пам'ять нашому захиснику.