Шотландський благодійний проєкт Hope Full #makepizzanotwar у Наталиному

1 травня 2024 року неймовірна атмосфера панувала у парковій зоні с.Наталине. Причиною цього став візит у громаду шотладської благодійної організації Hope Full Hopefully, яка в рамках благодійного проєкту #makepizzanotwar безкоштовно пригощала протягом дня гарячою піцою та освіжаючою колою всіх бажаючих.

Діти і дорослі із задоволенням спостерігали за процесом приготування піци гостями з Шотландії та з рештою смакували улюбленою стравою.

Тепла сонячна погода, веселий сміх і музичний супровід тільки підсилювали загальну атмосферу і враження мешканців.

Поліцейські офіцери громад Анатолий Щабелько, Олексій Загваздін та Юлія Редько забезпечували безпеку і громадський порядок на локації.

Наталинська сільська військова адміністрація щиро дякує Шотландській благодійній організації Hopefully та БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІї «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «М.Р.І.Я» @mriya_charity із Запоріжжя за візит у громаду та благородну справу.